• Pzt/Cuma: 08:30 - 19:00 Cts/Pzr: Kapalı
  • 0535 376 97 75
  • Uluönder Mahallesi, Baksan Sanayi Sitesi, No:35/8 Tepebaşı/ ESKİŞEHİR

Hakkımızda

Eskişehir Yıldız Koltuk Döşeme yıllardır sektörde sürdürdüğü titiz çalışmaları, tecrübeli personelleri, her zevke her yaşa hitap edebilecek seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.

 

Yıldız Koltuk Döşeme sayesinde zaman içinde dıştan aşınmış, yırtılmış ya da sökülmüş koltuklarınızı içleri henüz sağlamken atmanıza gerek kalmadan döşemelerini değiştirerek uzun yıllar daha kullanmanıza imkan sağlar.

 

Yalnızca koltuk döşeme değil koltuklarınızla bir bütünlük içinde olsun istediğiniz sandalyeleriniz de her renk ve modelde tecrübeli ekibimiz tarafından döşenir. Eskişehir’de koltuk döşemecileri arasında birbirinden şık ve kaliteli koltuklarıyla koltuk imalatı da tarafımızca yapılmaktadır.

 

Eskişehir koltuk imalatçıları arasında, koltuk döşemeciliği işinin verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin ne isteyip ne istemediğini, moda olan renk ve kumaş seçeneklerini çok daha yakından takip etme imkanı sağlayan firmamız her eve farklı çözümler getirerek bir eşi daha olmayan mobilyalar kullanmanızı sağlamaktadır.